Bajka „Czerwony Kapturek” w wykonaniu rodziców

Bajka „Czerwony Kapturek”  w wykonaniu rodziców dla dzieci z grupy 3 z okazji  Dnia  Dziecka ??? ??? ?

W piątek 2 czerwca  w Naszym przedszkolu miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Rodzice z grupy 3 przygotowali dla swoich  dzieci niespodziankę w postaci przedstawienia „Czerwony Kapturek”. Choć bajkę o Czerwonym Kapturku zna niemal każde dziecko, interpretacja rodziców okazała się absolutnie wyjątkowa i wzbudziła ogromny entuzjazm wśród widzów. Dzieci z zainteresowaniem oglądały poszczególne sceny. Dla rodziców możliwość spotkania się ze swoimi pociechami w takich okolicznościach daje poczucie zadowolenia, spełnienia, wzruszenia. Zaskoczenie dzieci na zakończenie przedstawienia było ogromne, gdy wśród postaci rozpoznali mamę i tatę. Przedstawienie było dla wszystkich miłą niespodzianką , a widownia reagowała bardzo żywiołowo.Rodzice spisali się świetnie,  a przedszkolaki nagradzali aktorów gromkimi brawami. Wilk obiecał poprawę a w ramach rekompensaty zaprosił wszystkie dzieci na słodki poczęstunek.
W  przedstawieniu udział wzięli :
Pani Maria Dawindziak, Pan Dominik Kaczor, Pani Joanna Klimas, Pan Damian Stępień, Pani Aleksandra Łaskawiec, Pani Jolanta Śliwa oraz wychowawca grupy – Pani Agnieszka Działoszyńska.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie przedstawienia.