Konsultacje -dyżury nauczycieli

DYŻURY NAUCZYCIELI W CZASIE KONSULTACJI
nazwisko imię przedmiot/ wychowawstwo godzina sala
Adamczyk Anita e.wczesnoszk/2c 16.30 – 17.30 1N
Arendarczyk Katarzyna e.wczesnoszk/2a 17.00 – 18.00 7N
Bielińska Kamila j.niem. 17.00 – 18.00 pokój nauczycielski
Blumert Aleksandra j.angielski 17.00 – 18.01 pokój nauczycielski
Cupiał Jolanta wych.fiz./7a 18.15 – 19.15 10D
Dąbrowska Zofia wych.fiz. 17.00 – 18.00 pokój nauczycielski
Dercz Donata naucz współorganizujący 17.00 – 18.00 pokój nauczycielski
Drabikowska Lidia muzyka, plastyka/8b 17.00 – 18.00 8D
Dziechciarz Sigrida j.ang./8c 17.00 -18.00 9D
Figiel Ewa e.wczesnoszk/1c 17.00 – 18.00 3G
Flak Sylwia matematyka/7d 17.00 – 18.00 11N
Guca Anna j.angielski 17.00 – 18.00 pokój nauczycielski
Gogołowicz Maria chemia 17.00 – 18.00 9G
Gorlicka Wioletta zaj.kk/historia 17.00 – 18.00 19N
Gajdzik Iwona zaj.kk/historia 17.00 – 18.00 19N
Gosk Elżbieta j.polski 18.00 – 19.00 pokój nauczycielski
Kokoszka Martyna naucz współorganizujący 17.00 – 18.00 pokój nauczycielski
Kowal Alicja e.wczesnoszk/1a 16.30 -17.30 6N
Kowalczyk Kamila j.ang./8a 17.00 – 18.00 8G
Krzywonos Małgorzata naucz współorganizujący 17.00 – 18.00 pokój nauczycielski
Krzemińska Anna e.wczesnoszk/3a 17.00 – 18.00
Kupiec Agnieszka j.niem. 17.00 – 18.00 pokój nauczycielski
Legan Aneta religia/rewalidacja 17.00 – 18.00 pokój nauczycielski
Malczewski Jacek wych.fiz/7c 17.00 – 18.00 14N
Malec Grażyna fizyka 17.00 – 18.00 pokój nauczycielski
Markowicz Lucyna matem 18.00 – 19.00 pokój nauczycielski
Marszaluk Joanna przyroda/6a 18.00 – 19.00 5G
Machowska Małgorzata logopedia 17.00 – 18.00 gabinet logopedy
Mandrek Alicja naucz współorganizujący 17.00 – 18.00 pokój nauczycielski
Masłowski Sebastian religia 17.00 – 18.00 pokój nauczycielski
Mazur Mariusz technika/ informatyka/7b 17.00 – 18.00 15N
Mika Weronika przyroda/geografia/4b 16.45 – 17.45 22N
Morawska Jolanta wos 17.00 – 18.00 pokój nauczycielski
Niedzielska-Sochaj Anna j.polski/8d 18.00 – 19.00 7G
Przybylska Jolanta j.polski, historia/5b 17.00 – 18.00 17N
Podsiad Maria e.wczesnoszk/3b 17.00 – 18.00 3N
Rozwadowska Małgorzata matematyka 17.45 – 18.45 pokój nauczycielski
Schon Joanna edu dla bezpieczeństwa 17.00 – 18.00 pokój nauczycielski
Stępień Anna matematyka/4a 17.00 – 18.00 18N
Ślązak Grażyna religia 16.45 – 17.45 pokój nauczycielski
Tuczykont Barbara naucz współorganizujący 17.00 – 18.00 pokój nauczycielski
Turek Agnieszka j.polski/5a 17.00 – 18.00 16N
Welaj Małgorzata e.wczesnoszk/1b 17.00 – 18.00 3G
Wiśniewska Beata pedagog 18.00 – 19.00 gabinet pedagoga