Powitanie Wiosny

🌸
W piątek 20 marca oraz w poniedzialek 23 marca nasze przedszkolaki radośnie powitały długo wyczekiwaną wiosnę! 🌷☀️ Było kolorowo, wesoło i bardzo energicznie – nie zabrakło uśmiechów, tańców oraz wiosennych zabaw.

To jednak nie wszystko! Wzięliśmy również udział w obchodach Światowego Dnia Zespołu Downa 💙💛, zakładając kolorowe, nie do pary skarpetki 🧦 – symbol różnorodności, akceptacji i solidarności. Dzięki temu mogliśmy pokazać, jak ważne są empatia, szacunek i otwartość na drugiego człowieka.

To był wyjątkowy dzień pełen radości, nauki i wspólnego świętowania! 💚