Rozstrzygnięcie konkursu

Dnia 30.03.2026 r. odbyło się na Pawilonie B rozstrzygnięcie konkursu : Wiosno, ach to ty!!!
Wasze prace,  okazały się być pełne kolorów, radości,  a co za tym idzie wiosennej energii.
Widoczne było duże zaangażowanie, pomysłowość i serce w wykonaniu każdej pracy.
Dziękujemy za zainteresowanie konkursem, gratulujemy wszystkim uczestnikom.
Organizatorzy :
Urszula Jachimowicz
Anna Rutkowska