Rozstrzygnięcie konkursu
Dnia 30.03.2026 r. odbyło się na Pawilonie B rozstrzygnięcie konkursu : Wiosno, ach to ty!!!
Wasze prace, okazały się być pełne kolorów, radości, a co za tym idzie wiosennej energii.
Widoczne było duże zaangażowanie, pomysłowość i serce w wykonaniu każdej pracy.
Dziękujemy za zainteresowanie konkursem, gratulujemy wszystkim uczestnikom.
Organizatorzy :
Urszula Jachimowicz
Anna Rutkowska

