Sukcesy

Sukcesy uczniów w I półroczu 2019/2020

Sukcesy uczniów w II półroczu 2018/2019

Sukcesy uczniów w I półroczu 2018/2019

Sukcesy uczniów w II półroczu 2017/2018

Sukcesy uczniów w I półroczu 2017/2018

Sukcesy uczniów w II półroczu r. szk. 2016/2017

Sukcesy uczniów w I półroczu r. szk. 2016/2017

Konkursy wiedzy

 

nazwa konkursu zajęte miejsce
ogólnopolskie
Ogólnopolski konkurs leksykalny z języka angielskiego „Memory Master” Piotr Hanulok (6b) – laureat II stopnia, Monika Kozioł (6c) – laureat III stopnia
XXII Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik Stanisław Tochowicz (2b), Adam Sachanek (4a), Wiktor Morawiec (6a), Piotr Hanulok (6b) – uzyskali dyplom za bardzo dobry wynik, Mikołaj Budny (3c), Michał Czech (3b) – uzyskali dyplom za dobry wynik
wojewódzkie
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego (I etap) Kwalifikacja do etapu rejonowego: Mateusz Gilowski (5a) –  Wiktor Morawiec (6a)
rejonowe
XVI Powiatowy Konkurs Mistrz Tangramu dla szkół podstawowych Aleksandra Apanowicz (4b), Małgorzata Basińska (4c), Zofia Roczniak (4c), Marek Frydel (5a), Mateusz Gilowski (5a), Agnieszka Konopacka (5b), Julia Sarota (6a), Paulina Mędrala (6a), Krystian Rozwadowski (6b) -uczniowie drużyn klas 4, 5 i 6, które zakwalifikowały się do drugiego i finałowego rejonowego etapu konkursu
VII Rejonowy Konkurs Matematyczny Czar Par  dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych Małgorzata Basińska (4c), Zofia Roczniak (4c) – II m. drużynowo

 

Konkursy artystyczne (muzyczne, plastyczne, recytatorskie, taneczne)

nazwa konkursu zajęte miejsce
ogólnopolskie
Ogólnopolski Festiwal Taneczny „Pląsy, dramy” Gaduły III – II m., Gaduły I – wyróż. I stopnia, Gaduły II wyróż. I stopnia
Ogólnopolski Festiwal Taneczny

„Magia Tańca

Gaduły III – II m.

Gaduły I – wyróżnienie II stopnia,

Gaduły II wyróżnienie I stopnia,

rejonowe
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Czar polskich miast i wsi” Agata Jendrysik (2c) – II m., Kalina Morawiec (2c) – II m., Emilia Duchniak (2c) – III m.
międzyszkolne
IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Moje wymarzone drzewko świąteczne” Dominik Wiśniewski (2a) – wyróżnienie
Konkurs plastyczno-językowy dla klas V-VI „My English Christmas Tree” Anna Różycka (5b) – II m.
Konkurs plastyczny dla klas IV-VI „Christmas Bauble” Karolina Bursakowska-Irzykowska (4c) – I m., Piotr Hanulok (6b) – III m., Łukasz Jadczyk (6b) – wyróżnienie, Emilia Cygan (4c) – wyróżnienie
V Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny ”Eko Cuda” Agnieszka Konopacka (4b) – III m., Aleksandra Palewicz (5a) – III m.
Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Fotograficzny „Aktywnie spędzam czas z psem” Mateusz Gorlicki (2c) – wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny z wykorzystaniem technologii informacyjnej „Mała Ojczyzna w małych oczach” Julia Cholewa (2c) – II m., Agata Jendrysik (2c) – III m.
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bożonarodzeniowe ozdoby” Weronika Banisz (2c) – II m., Jakub Korzeniewski (2c) – wyróżnienie
XIV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

pt.: „Ozdoba świąteczna

z masy solnej”

Piotr Hanulok (6b) – II m.,

Agnieszka Konopacka (5a) – II m.

VI Międzyszkolny Konkurs STOP PRZEMOCY “Dobro dane jest odzyskane” Magdalena Turek (6a) – II m., Małgorzata Mazur (6c) – II m.

 

Konkursy i zawody sportowe

nazwa konkursu zajęte miejsce
rejonowe
Rejonowy etap Turnieju „Gry i Zabawy” Reprezentacja szkoły – I m.
Mistrzostwa Gliwic

w Tenisie Stołowym.

Szymon Suchecki (6a) – II m., Alan Organ (6a) – II m.
miejskie
Mistrzostwa Gliwic w Unihokeju Dziewcząt Karolina Sowa (6b), Klara Kukuła (6b), Katarzyna Basińska (5a), Natalia Gawlik (6a), Martyna Gapińska (6a), Maja Klewar (5a), Oliwia Wężyk (5a), Aleksandra Brandys (5a), Karolina Kopeć (5a), Kaja Kowalczyk (6c), Wiktoria Wójcik (5a) – IV m.
Mistrzostwa Gliwic w Unihokeju Chłopców Szymon Gapiński (5a),Patryk Wloczek (5a), Paweł Żak (5a), Bartłomiej Łucki (5a), Dominik Gorczyca (5a), Kamil Zając (6c), Aleks Szołtysek (6a), Mateusz Krawiec (6c) – II m.
Bijemy rekordy Gliwic Martyna Krakowczyk (3a) – IV m.
Mistrzostwa Gliwic w Piłce Nożnej/półfinał Reprezentacja szkoly kl VI i V chłopcy – III – IV m.
Miejskie zawody LA w sztafetowych biegach przełajowych Reprezentacja szkoły rocznik 2004 i młodsi:

dziewczęta -VI m.,   chłopcy – V m.

Miejski turniej w piłce siatkowej Reprezentacja szkoły chłopcy – wejście do finału –
Miejski turniej w piłce siatkowej Reprezentacja szkoły – dziewczęta – wejście do finalu
Biegi Przełajowe o Puchar Komety Bartłomiej Woźniak (5b) – III m.
międzyszkolne
Turniej dla klas młodszych „Mikołaj na sportowo” Reprezentacja kl I, II i III – I m.