ZAJĘCIA AKADEMIA WYOBRAŹNI PLAY-DOH

Akademia Wyobraźni Play-Doh to Ogólnopolski Program Edukacyjny koncentrujący się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia i zdolności manualnych przedszkolaków. Celem Programu jest realizacja warsztatów wśród dzieci w wieku 3-6 lat według specjalnie przygotowanych kart z zadaniami na różne okazje.

ZAJĘCIA W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Przedszkolaki z grup zerówkowych oraz kilka grup młodszych co miesiąc uczestniczą w prelekcjach organizowanych przez miejską bibliotekę. W każdym miesiącu przybliżane są dzieciom różne tematy np. Dzień Świętego Walentego, Tydzień Dinozaura, tradycje świąteczne, wróżby Andrzejkowe. Spotkania odbywają się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Na koniec każdego spotkania przedszkolaki mają okazję pooglądać ciekawe dla nich książki.