MIKOŁAJKOWE ŚWIĘTO W KLASIE III B

MIKOŁAJKOWE ŚWIĘTO  W KLASIE III B

W ciągu roku są takie miesiące, które kochamy najbardziej. Grudzień, to czas długo przez wszystkich oczekiwany, a szczególnie przez dzieci, które czekają z utęsknieniem na św. Mikołaja!

Wszyscy piszą do niego listy z prośbami o wymarzony prezent, bo któż nie lubi dostawać prezentów? Na takie listy odpowiedział św. Mikołaj w naszej klasie .

Podczas klasowych mikołajek każdy otrzymał wymarzony  prezent “niespodziankę”.

Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni  i szczęśliwi, z uśmiechami na twarzach rozpakowywali mikołajkowe upominki.

Święta tuż, tuż… czas więc również na dekorowanie świątecznych pierników. Dzień 6 grudnia był również dniem, w którym w klasie unosił się zapach przypraw korzennych. Wprowadził on wszystkich

w radosny, przedświąteczny nastrój. Dzieci zgodnie z tradycją, przy dźwiękach świątecznych  piosenek dekorowały smaczne pierniczki. Wszystkie będą z pewnością ozdobą świątecznego stołu.

Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne. Po udekorowaniu każde z dzieci miało okazję skosztować swojego dzieła. Pozostałe, pięknie udekorowane słodkości, czekają już na Wigilię.
To był dla nas wyjątkowy i pełen niespodzianek dzień !