Warsztaty Stomatologiczne w gr 4 oraz zerówkach

30 listopada grupy 4,0 a, 0 b i 0 c uczestniczyły w warsztatach “🦷🥼AKADEMIA STOMATOLOGICZNA 🥼”.

Podczas zajęć dzieci pracowały przy użyciu prawdziwych narzędzi i wykonywały prawdziwe wypełnienia światloutwardzalne ( plomby).
Poznały zawód stomatologa, ale również uczyły się zdrowych nawyków żywieniowych i higienicznych dzięki czemu ich zęby mogą pozostać zdrowe przez wiele, wiele lat.
Każdy uczestnik warsztatów otrzymał
 ✅maskę,
 ✅czepek oraz
 ✅zestaw narzędzi Małego Dentysty ( prawdziwe narzędzia m.in lusterko, pędzelek do lakierowania, flosser, ślinociąg, microbrush itp.
Warsztaty prowadzone były przez wykwalifikowaną🧑‍⚕️🧑‍🎓 higienistkę stomatologiczną , a dzieci miały niepowtarzalną okazję poczuć się jak prawdziwy dentysta 🦷
Serdecznie dziękujemy Pani Dianie z firmy Profi- dental za bardzo ciekawe warsztaty ♥️