rok 2018

Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice!

W związku z zawieszeniem ogólnopolskiej akcji strajkowej,
od poniedziałku (29.04) zajęcia w szkole i przedszkolu będą odbywały się zgodnie
z planem.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim Państwu
za okazanie wsparcia i zrozumienia.

Dziękujemy!

Dyrekcja ZSP2

Informacja dotycząca konkursu czytania w języku niemieckim:

Uprzejmie informujemy, że konkurs zaplanowany na dzień 29.04.2019 r. (poniedziałek) zostaje przeniesiony na dzień 17.05.2019 r. (piątek).

W ZSP2 akcja strajkowa nadal trwa – informacja z dnia 19.04.2019r

Serdecznie Państwu dziękuję za zrozumienie i wsparcie podczas akcji strajkowej.

Informuję, że po przerwie świątecznej (18.04 – 23.04) w szkole i przedszkolu będą nadal zajęcia opiekuńcze dla dzieci w zależności od pracujących nauczycieli. O jakiejkolwiek zmianie poinformuję Państwa za pomocą strony szkoły.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha, wielu radosnych spotkań w gronie najbliższych oraz Wesołego Alleluja!

Z poważaniem,

Krystyna Kondrusiewicz

Strajk w oświacie-informacje z dnia 11.04.19 r.

Szanowni Rodzice
W dniach 15,16 i 17 kwietnia br. odbędzie się w naszej szkole egzamin ósmoklasisty. Nauczyciele niebiorący udział w strajku będą pracować w komisjach nadzorujących egzamin.    W związku z powyższym( jeśli akcja strajkowa będzie trwała dalej) nie zapewnimy wszystkim uczniom i przedszkolakom opieki . Liczba  dzieci , którym zapewnimy opiekę będzie dostosowana  do ilości opiekunów.
Za utrudnienia bardzo przepraszamy. O wszystkich ewentualnych zmianach będę  informowała Państwa  przez stronę internetową .
.
                                                                                             Krystyna Kondrusiewicz

Strajk nadal trwa aż do odwołania

W zależności od liczby pracowników, którzy nie przystąpią w kolejnych dniach do strajku, placówka będzie prowadziła tylko zajęcia opiekuńcze dla bardzo ograniczonej grupy dzieci.

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji komunikaty dotyczące funkcjonowania szkoły będą na bieżąco pojawiały się na stronie szkoły.

Z  poważaniem

dyrektor ZS-P 2

Informacja w sprawie strajku – z ostatniej chwili 07-04

Szanowni Rodzice

W związku iż rozmowy zakończyły się fiaskiem informuję, że w naszej szkole i przedszkolu w dniu  jutrzejszym tj. 8.04. nauczyciele przystąpią do akcji strajkowej.

Proszę rodziców o wyrozumiałość .

Szanowni Rodzice,

Na podstawie informacji uzyskanej ze strony związków zawodowych o przystąpieniu ZS-P 12 (SP 12 i PM 17) do strajku informuję, że od  08 kwietnia 2019 r. może wystąpić konieczność całkowitego lub częściowego zamknięcia Szkoły i Przedszkola.

Na chwilę obecną zwracam się do Państwa z prośbą o nieprzysyłanie dzieci  do szkoły oraz przedszkola w dniu rozpoczęcia strajku tj.08.04.2019 ( poniedziałek)

W związku z powyższym przypominam, że rodzicom dzieci do lat 8 przysługuje prawo do otrzymania zasiłku opiekuńczego z tytułu opieki nad dzieckiem zdrowym. Informacje  na ten temat znajdziecie Państwo pod adresem:

Zapewniam również, że na bieżąco będziemy przekazywać Państwu wszelkie informacje na temat sytuacji w Szkole i Przedszkolu.

Proszę o wyrozumiałość i wsparcie w tej trudnej sytuacji.

Z  poważaniem

dyrektor ZS-P 2

informacja  z dnia  04.04.2019

Strajk w oświacie – ważne dla rodziców!