Międzyklasowy konkurs plastyczny dla klas I – III

„Ochłodziło się powietrze. Marznie słupek w termometrze. Mróz miasteczko wziął w okowy. Skrzy się pancerz diamentowy, bo ze wszystkich stron – śnieg i szron.”

/ Ewa Zachara „Zimowy krajobraz” /

Z początkiem lutego, jak okiem sięgnąć, zima. Mamy tu i śnieg,

i całkiem spory mróz, i wszechobecne zimowe krajobrazy.

Organizatorki konkursu / Iwona Klimczyk i Wiesława Kowalska / postanowiły przenieść odrobinę tej zimowej scenerii na szkolne korytarze i ogłosiły, dla klas młodszych, konkurs plastyczny „Wesoły świat bałwanków”.

Klasy spisały się znakomicie! Do biblioteki spłynęły różnorodne zimowe obrazy będące efektem mozolnej i niezwykle pomysłowej pracy młodych artystów.

Jury / dyrektor – Krystyna Kondrusiewicz, Beata Wiśniewska, Alicja Kowal, Lidia Drabikowska , Magdalena Pyrda / miało nie lada problem z wyborem najbardziej ciekawych prac.

W końcu wyniki zostały ogłoszone:

1 miejsce – klasa 2a

2 miejsce – klasa 1a

3 miejsce – klasa 2b i 3c

Wszystkie prace, już od 18 lutego, będzie można podziwiać na szkolnym korytarzu. Uczestnikom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!