SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY – ROZSTRZYGNIĘTY!

„Uroki zimy” – pod takim hasłem odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny adresowany dla najmłodszych uczniów naszej szkoły, klas I – III.

Celem konkursu było pobudzanie wyobraźni twórczej dzieci, rozwijanie zainteresowań plastycznych oraz umiejętność przedstawienia  zimowego krajobrazu oczami dziecka.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Mali artyści wykonali swoje prace różnymi technikami plastycznymi wykazując się dużą wyobraźnią i pomysłowością.

Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, aby spośród tak wielu udanych prac wybrać te najciekawsze. Po burzliwych naradach Jury wyłoniło zwycięzców i przyznało wyróżnienia:

Zuzanna Gradoń. klasa I c

Iga Kopij. klasa I b

Jan Mystek. klasa I c

Zofia Rachwał. klasa III b

Konrad Bocheński. klasa I a

Kinga Wasiel. klasa I b

Maja Mazur.  klasa II b

Martyna Dziuba. Klasa IIIb

Małgorzata Niewiadomska klasa IIIc

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki, a laureaci i osoby wyróżnione dyplomy oraz nagrody. Zwycięzcom i wyróżnionym uczniom GRATULUJEMY!

Organizatorem konkursu była p. Bożena Olszańska