DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za każdy wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym wyjątkowym dniu pamiętaliśmy o wszystkich pracownikach szkoły.

Z tej okazji 13 października  roku cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów z klasy II b i III b wraz z wych. p. B. Olszańską i M. Welaj. Artyści poprzez program artystyczny wyrazili swoje podziękowanie za dobre serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy. Uczniowie w zabawny sposób zaprezentowali obraz współczesnej szkoły oraz przedstawili postać nauczyciela. Urządzili pokaz mody przeznaczony specjalnie dla nauczycieli. Tradycyjnie zespół „Gaduły” zaprezentował nowe układy taneczne, które wzbudziły aplauz publiczności. Ten dzień był też doskonałą okazją do wręczenia wszystkim pracownikom szkoły podziękowań i kwiatów. Za trud wkładany w wychowanie i wykształcenie dzieci, szczególne podziękowania skierowała w stronę grona pedagogicznego oraz pracowników szkoły Pani Dyrektor, życząc jednocześnie  satysfakcji i radości z wykonywanej pracy a także dalszych sukcesów w zawodzie nauczyciela.

Uczniowie swoim występem udowodnili, że dobry nauczyciel nie tylko uczy i wymaga, ale też przeżywa wraz z dziećmi wiele wspaniałych chwil.