Dzień Babci i Dziadka

26 stycznia 2024 roku z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie z klasy 2 B wraz z wych.Anną Wcisło przygotowali przedstawienie w formie muzyczno-słownych wystąpień. Uczniowie pięknie recytowali wiersze, przeplatane wzruszającym i zabawnym śpiewem oraz tańcem. Artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków, które zostały wręczone swoim ukochanym Babciom i Dziadkom.
Po występie czekał na gości poczęstunek przygotowany przez Rodziców oraz prezentacja multimedialna pt. ,,Oni nie są tacy starzy, tylko wcześniej urodzeni”. Dzięki prezentacji, nasi goście mogli przenieść się do czasów młodości i dzieciństwa, co było powodem do śmiechu i wzruszeń…