Gliwickiej Święto Rodziny w Parku Chopina

Sobotni występ przedszkolaków z Grupy 3 przygotowanych przez Panią Agnieszkę Działoszyńską podczas VII Gliwickiego Święta Rodziny w Parku Chopina.                               Wydarzenie zorganizowane przez : Radę Dzielnicy Łabędy, Radę Dzielnicy Śródmieście, Centrum Kultury Victoria, Przedszkole Miejskie nr 21, Szkołę Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6, Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczna, Centrum 3.0, Miejski Zarząd Usług Komunalnych, Wydział Środowiska UM Gliwice, Miejską Bibliotekę Publiczną w Gliwicach, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Fundację Różyczka, Warsztaty Terapii Zajęciowej Tęcza, Ośrodek Pomocy Społecznej, Marco – Making things unique, Państwową Szkołę Muzyczną I i II st. w Gliwicach. .

Wydarzenie było objęte patronatem prezydenta Gliwic Adama Neumanna.