II Kiermasz świąteczny w przedszkolu

Lukrowane pierniczki, bałwanki, choineczki, bombki, aniołki, kartki oraz różne ozdoby choinkowe można było nabyć podczas II Przedszkolnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbył się 08 grudnia w Przedszkolu Miejskim nr 17 w Gliwicach.

Kiermasz Świąteczny był doskonałą okazją do zakupu ręcznie robionych ozdób choinkowych, dekoracji świątecznych i wyjątkowych prezentów. Oczywiście jak na kiermasz przystało nie mogło zabraknąć przysmaków świątecznych. Ciasta przygotowane przez rodziców smakowały wyśmienicie. Bigos rozgrzewał nie tylko swoim smakiem, ale też aromatem. W miłą świąteczną atmosferę wprowadzały wszystkich kolędy puszczane z szafy grające.
Dziękujemy wszystkim Naszym Sponsorom: Warzywniak online,
Firma a3, Gawroszka, Teatr Miejski,
Firma Ambi, Renatka Mirowska-Cibis, Lawenda we wsi Moniatycze oraz wszystkim przybyłym i zaangażowanym w organizacje tego przedsięwzięcia.