Koncert Jubileuszowy

W niedzielę 05.02.2023 w Teatrze Miejskim w Gliwicach, przy wypełnionej po brzegi widowni, odbył się Koncert Jubileuszowy z okazji 35-lecia zespołów tanecznych Gaduły i Iluzja zorganizowany przez  koleżankę Zofię Dąbrowską, która jest założycielem , kierownikiem i wieloletnim choreografem obydwu zespołów.

Zespół Miniatur Tanecznych “Gaduły ” od 35- lat reprezentował naszą  szkołę ZSP2 (SP12) na licznych Festiwalach Tanecznych, koncertach i występach w kraju i za granicą zdobywając nagrody i uznanie publiczności.
 “Gaduły” są wizytówką naszej szkoły  i reprezentantem kultury gliwickiej . Obecnie zrzeszają prawie 80 tancerzy z naszej szkoły w 4 grupach wiekowych.Corocznie pracują nad nowym repertuarem Życzymy zespołowi i Pani choreograf wszystkiego najlepszego:)