rok 2024/25

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

Cele konkursu:

• propagowanie wśród uczniów zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, noszenia znaczków oraz kamizelek odblaskowych,
  • upowszechnianie i rozwój wiedzy na temat zachowań w ruchu drogowym jako pieszy/rowerzysta z zastosowaniem obowiązkowych elementów bezpieczeństwa,
  • rozwijanie i doskonalenie umiejętności plastycznych,

Temat pracy:

Uczniowie mają za zadanie wykonać pracę plastyczną na temat:

Bezpieczna droga do szkoły”

Odbiorcy:

Konkurs przeznaczony jest do uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej.

Zasady udziału w konkursie:

Uczestnik konkursu ma za zadanie wykonać pracę plastyczną w formacie A3
w dowolnej technice plastycznej (kolaż, rysunek, plakat, malarstwo, wydzieranka, wyklejanka itp.) lub pracę przestrzenną zgodnie z tematem konkursu.

Praca powinna być wykonana przez ucznia samodzielnie. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić nie więcej niż jedną pracę plastyczną.

Pracę należy podpisać na odwrocie: Imię, Nazwisko, Klasa.

Termin konkursu:

Konkurs rozpoczyna się  01 października 2024 r. Prace przyjmowane będą do dnia 15 października 2024 r.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród: 23.10.2024.

Informacja dla rodziców klas 1-3:

Drodzy Rodzice!
Serdecznie zapraszamy Wasze dzieci do wstąpienia w szeregi 306 próbnej Gromady Zuchowej “Wicherki”!
Termin zbiórek: poniedziałki 17:30-19:00 (pierwsza zbiórka 30.09)
Miejsce zbiorek: spotykamy się przed SP12, zbiórki odbywają się na dworze lub w harcówce, w zależności od pogody
Kontakt do drużynowego: wojciech.kos@zhp.net.pl
Zbiórki to doskonała okazja, by rozwijać umiejętności społeczne, kreatywność oraz odpowiedzialność, a jednocześnie świetnie się bawić. W trakcie naszych spotkań dzieci uczą się współpracy, odkrywają świat poprzez gry i zabawy, a także rozwijają swoją samodzielność. Wszystko to w przyjaznej atmosferze pełnej radości i harcerskich wartości.
Dlaczego warto?
✅ Tworzymy wspaniałą przygodę!
✅ Budujemy przyjaźnie na lata.
✅ Uczymy przez zabawę i praktyczne działania.
✅ Rozwijamy talenty i pasje każdego zucha.
Dołączcie do nas i pozwólcie Waszym dzieciom przeżyć niezapomnianą przygodę! 🌲
Z zuchowym pozdrowieniem
Czuj!
Wojciech Kos
Drużynowy 306 pGGZ “Wicherki”

Informacja dla rodziców klas 4-8:

Drodzy Rodzice!
Zapraszamy Wasze dzieci do dołączenia do 316 Gromady Harcerskiej “Huragan”!
Termin zbiórek: piątki 16:30-19:00 (pierwsza zbiórka 27.09)
Kontakt do drużynowego: maksymilian.broja@zhp.net.pl
Zbiórki w naszej drużynie to wyjątkowa okazja do rozwoju, zdobywania nowych umiejętności i przeżywania wspaniałych przygód. Poprzez gry, wyzwania i wspólne działania, harcerze uczą się współpracy, odpowiedzialności i samodzielności, jednocześnie rozwijając swoje pasje.
Co oferujemy?
🔥 Wciągające gry terenowe i ciekawe wycieczki.
🔥 Rozwijanie charakteru i umiejętności harcerskich.
🔥 Wartościowe przyjaźnie i praca w zgranym zespole.
🔥 Przygody, które zostaną z dziećmi na całe życie!
Nasze zbiórki to czas pełen radości, wyzwań i nauki w atmosferze zaufania i wsparcia. Daj swojemu dziecku szansę na niezapomniane wspomnienia i rozwój osobisty w duchu harcerskich ideałów.
Dołącz do 316 GDH “Huragan” i pozwól swojemu dziecku wyruszyć na harcerski szlak!
Z harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj!
pwd. Maksymilian Broja HO
Drużynowy 316 GDH “Huragan”
im. gen. Leopolda Okulickiego

Informacja

Żywienie będzie dopiero od 04.09 (środa), wnioski do pobrania w sekretariacie szkoły.