Ślubowanie

Ślubowanie klas pierwszych

1 września  2022 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego i  ślubowanie klas pierwszych.  Na uroczystość przybyli kandydaci do klas pierwszych z rodzinami.  Na początku uroczystości. P. Dyrektor przeprowadziła  krótki egzamin. Były zagadki przyrodnicze, zadania matematyczne i  pytania związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Dzieci doskonale odpowiadały i  wszyscy obecni uznali, że są gotowe aby rozpocząć naukę w szkole.  Potem nastąpiło ślubowanie , a po nim uroczyste pasowanie każdego dziecka na ucznia naszej szkoły. Całość zakończył występ koleżanek i kolegów z klas drugich.  Uczniom klas pierwszych życzymy samych sukcesów, nowych przyjaźni  i  wiele radości  z edukacji  w naszej placówce.