Sztafetowy Maraton Niepodległości

Sztafetowy MARTON Niepodległości już za nami! Wspólnie przebiegliśmy królewski dystans (a nawet nieco więcej) w oszałamiająco krótkim czasie! – patrz zdjęcie poniżej.

Dokonaliśmy tego razem, krok po kroku, kilometr po kilometrze. Choć pogoda
z początku nie rozpieszczała, to nas nie zniechęciło. Nie było słońca na niebie, ale było na naszych twarzach. Pokazaliśmy, że niepodległość jest dla nas ważna, że nosimy ją w sercach i możemy ją świętować na różne sposoby.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do tego wydarzenia:

• Pani Dyrektor za zgodę na imprezę, wsparcie i dofinansowanie,
  • Radzie Rodziców za wsparcie, dofinansowanie i udział w biegu ?,
  • Wszystkim nauczycielom za życzliwość, zachętę i umożliwienie uczniom uczestnictwa,
  • Wolontariuszom z klas ósmych za otoczenie uczestników opieką
    i radosnym dopingiem – byliście wspaniali ?!!!
  • Nauczycielom, uczniom i osobom postronnym za kibicowanie zawodnikom – to nieoceniony wkład w nasz wynik!
  • Pani Angelice Kowalczyk za pełnienie ważnej roli ratownika medycznego (na szczęście bezrobotnego ?),
  • Panu Damianowi Matulicz za piękne projekty banerów Maratonu
    i Codziennej Mili,
  • Uczestnikom za pełen zapału udział i włożenie wszystkich sił w jak najlepszy wynik,
  • Rodzicom uczestników za obdarzenie organizatorów zaufaniem.

Świętowanie już za nami, ale przed nami jeszcze wiele, wiele kilometrów. Więc tak trzymać i nie dajcie się zatrzymać!

Organizatorzy: Ewa Figiel, Martyna Kokoszka, Jacek Malczewski