Laboratoria Przyszłości

Planetarium  i Obserwatorium Astronomiczne im. Mikołaja Kopernika w Chorzowie – odbiór banknotu okolicznościowego wydanego przez Narodowy Bank Polski z okazji Roku Mikołaja Kopernika (fotografie z użyciem sprzętu Laboratorium Przyszłości #LaboratoriaPrzyszłości)

Z okazji Tygodnia Kopernika przygotowano maleńkie upominki dla uczestników wszystkich konkursów, przedstawień, organizatorów imprez.

Obchody tygodnia Kopernika (wykorzystanie sprzętu z projektu Laboratorium Przyszłości: aparat z kamerą, statyw, mikroporty)

Wykorzystanie na lekcji chemii wirtualnego laboratorium chemicznego #LaboratoriaPrzyszłości

Empiriusz – szkolenie dla nauczycieli (sprzęt zakupiony w ramach projektu Laboratoria Przyszłości)

Wykorzystanie skanera w drukarce 3D – zajęcia pokazowe dla uczniów klas szóstych.

Szkolenie nauczycieli z programowania oraz obsługi drukarki 3D

Zajęcia pokazowe z wykorzystaniem drukarki 3D zakupionej w ramach programu Laboratoria Przyszłości